Utkání-Rozlosování – 2023/24

 ZÁKLADNÍ ČÁST

 Po  11.12.  18:30    Buldoci - 06                  10:2
 Po  11.12.  20:30    Rozety - Rytíři                4:3
 St   13.12.  18:30    Skeletons - Ufoni           0:5
 St   13.12.  20:30    Ulice - Buldoci               4:1   
 Po  18.12. 18:30    Rozety - Skeletons         4:6                                                                                                                                     Po  18.12.  20:30    Rytíři - Ufoni                  1:4                                                                                                                                     St   20.12. 18:30    Ulice - 06                        7:2                                                                                                                                     St   20.12.  20:30    Buldoci - Rozety            3:4                                                                                                                                     St       3.1.  18:30    Skeletons - Rytíři           3:5                                                                                                                                   St       3.1.   20:30     06 - Ufoni                     4:5

 Po      8.1.      18:30   Ulice - Rozety              6:1
 Po      8.1.     .20:30  Buldoci - Rytíři             1:3

 St     10.1.    18:30   Skeletons - 06               3:5
 St     10.1.    20:30   Ufoni - Ulice                  3:5                                                                                                                                   Po    15.1.   18:30   Rozety - 06                    3:2
 Po    15.1.   20:30   Buldoci - Skeletons       4:5


 St    17.1.  18:30   Rytíři - Ulice                    0:8
 St    17.1.  20:30   Ufoni - Rozety                 5:1
 Po   22.1.   18:30    06 - Rytíři                      3:7
 Po   22.1.   20:30   Buldoci - Ufoni               2:7

 St    24.1.  18:30  Skeletons - Ulice             6:12

PLAY OFF - čtvrtfinále

1 tým po základní části postoupí přímo do semifinále. Ve čtvrtfinále,které se bude hrát na dvě vítězná utkání proti sobě nastoupí 2-7,3-6, 4-5 po základní části. V případě nerozhodného stavu se po daném zápase pojedou nájezdy a to z každé strany 3 a po té náhlá smrt.

PLAY OFF - semifinále

semifinále se bude hrát také na dvě vítězná utkání  a nastoupí proti sobě 1 po základní části a postupující ze čtvrtfinále. Dvojce se určí dle umístění po základní části. 

PLAYOFF - ČTRTFINÁLE

 Po   29.1.    18:30   Ufoni-06                 5:1
 Po   29.1.    20:30  Rozety-Buldoci       3:0
 St    31.1.    18:30  Rytíři-Skeletons      1:9
 St    31.1.    20:30   06-Ufoni                 5:8
 Po     5.2.    18:30   Buldoci-Rozety      3:5
 Po     5.2.    20:30   Skeletons-Rytíři     7:1
případný třetí utkání
 St     7.2.      18:30  Ufoni-06              ----------
 St     7.2.      18:30   Rozety-Buldoci     4:1
 Čt     8.2.      20:00  Rytíři-Skeletons     ----------

SEMIFINÁLE

 Po 12.2.18:30   Ulice-Skeletons                                                                       Po 12.2. 20:30   Ufoni-Rozety                                                                           St  14.2 18:30    Rozety-Ufoni                                                                           St  14.2. 20:30    Skeletons-Ulice

případné třetí utkání
 Po     19.2.     18:30   Ulice-Skeletons                                                               Po     19.2.     20:30   Ufoni-Rozety

o 3 místo pátek 23.2.  od 17:00      Rozety-Skeletons                                      finále pátek       23.2.  od 19:00      Ulice-Ufoni