Utkání

Rozlosování – 2022/23
1. KOLO- ZÁKLADNÍ ČÁST

Po  28.11. 18:30     Ulice - Buldoci          5 : 8
Po  28.11.  20:30    Rozety - Skeletons   9 : 6
St   30.11.  18:30     Ufoni - 06                  7 : 3
St   30.11.  20:30    Rytíři - Ulice                5 : 6

Po  5.12    18:30     Skeletons - Ufoni      2:13
Po  5.12.   20:30     Ulice - Rozety            5:2
St   7.12.   18:30     06 - Buldoci               2:9
St   7.12.   20:30     Ulice - Skeletons      12:4
Čt  8.12.    20:00    Buldoci - Rytíři            5:3

Po   12.12.   18:30   Rytíři - 06                  6:3
Po   12.12.   20:30   Buldoci - Ufoni         2:2
St    14.12.  18:30   Skeletons - Buldoci  2:6
St    14.12.   20:30   Ufoni - Rytíři              5:4

Ne 18.12.  18:30   Ufoni - Rozety             3:2

Po   19.12.  18:30  06 - Rozety                 4:4
Po   19.12.   20:30   Rytíři - Skeletons      4:4
St    21.12.   18:30  Buldoci - Rozety        7:7
St     21.12.  20:30  Ulice - 06                    8:6
--------------------------------------------------------------------------------------
2. KOLO- ZÁKLADNÍ ČÁST

Po    2.1.  18:30   Buldoci - Rytíři             5:6
Po    2.1.   20:30  Ulice - 06                    11:1
St     4.1.  18:30   Ufoni - Rozety               2:5
St     4.1.  20:30   Rytíři - Skeletons          3:8

Po   9.1.   18:30    Ufoni - Ulice                 2:2
Po  9.1.   20:30    Buldoci - Rozety           2:2
St   11.1.  18:30    Rozety - Rytíři             12:0
St   11.1.  20:30    Skeletons - 06             3:11

Po  16.1. 18:30     Ulice - Buldoci             7:9
Po  16.1.  20:30    Rozety - Skeletons      7:2
St   18.1.  18:30     Ufoni - 06                     9:0
St   18.1.  20:30    Rytíři - Ulice                   5:8

xxxxxxxxxxxxxxx     Rozety - Rytíři 
Ne 22.1.  18:30    Ufoni - Ulice                    3:4
Ne 22.1.  20:30    Skeletons - 06                 8:11

Po  23.1.   18:30     Skeletons - Ufoni
Po  23.1..   20:30     Ulice - Rozety   
St   25.1.   20:30     Ulice - Skeletons

Ne  29.1.    20:30.   Buldoci - 06

Po   30.1.   18:30   Rytíři - 06   
Po   30.1.   20:30   Buldoci - Ufoni
St      1.2.   18:30    Skeletons - Buldoci
St      1.2.   20:30    Ufoni - Rytíři 

Čt      2.2..  20:30  06 - Rozet

 PLAY OFF
První  3 týmy postupují přímo do semifinále.
4 - 7 tým si zahrají předkolo playoff 4 - 7 a 5 - 6. Vítězové těchto zápasů se utkají o postup do play off.

PŘEDKOLO

Po  6.2. 18:30  4 - 7
Po  6.2  20:30  5 -6

St   8.2. 18:30  vítěz utkání 4-7 - vítěz utkání 5-6 ----vítěz postupuje do semifinále.

PLAY OFF  
semifinále se hraje na 2 vítězná utkání. Zápas  o 3.místo a finále na jedno utkání.

SEMIFINÁLE

Po 13.2.  18:30   1 - 4
Po 13.2.   20:30  2 - 3

St 15.2.  18:30    3 - 2
St 15.2.  20:30    4 - 1

případné 3 utkání 
Po 20.2.  18:30   1 - 4
Po 20.2.   20:30   2 - 3


 So 25.2. 16:30 o 3. místo
 So 25.2.  18:30 FINÁLE